• Beyaz Instagram Simge
  • Facebook Clean
  • LinkedIn Clean
  • Twitter Clean
NEWAY ÇEVRE ile TANIŞIN

 

2014 yılında kurulan şirketimiz uzman mühendislerden oluşan kadrosuyla çevre mevzuatı ile ilgili tüm konularda hizmet vermektedir.

NEWAY Çevre Teknolojileri ve Danışmanlık , Çevre Mühendisliği konularında verdiği danışmanlık hizmetlerinde sahip olduğu teknik personeliyle sanayi yapılarının kuruluşlarından itibaren çevre etkilerinin azaltılması ve firmaların doğru yönlendirilmesi hususuna dayanan bir yönetim anlayışına sahiptir.

 

NEWAY Çevre Teknolojileri ve Danışmanlık, Çevre Danışmanlığı yapmak üzere, TC Çevre ve Şehircilik Bakanlığı' ın dan yeterlik belgeleri almış ve yetkilendirilmiş Profesyonel bir Çevre Danışmanlık Firmasıdır.

 

NEWAY'in Misyonu

 

Globalleşen dünyada baş gösteren Çevre Sorunlarına çözüm bulmak ve sürdürülebilir çevre anlayışına hizmet etmek amacıyla sadece işverenler değil, çalışanlar ve sosyal çevre tarafından istenilen ve tercih edilen hizmetleri sunmak

 

NEWAY'in Vizyonu

 

Sürdürebilir ve daha yaşanılabilir bir çevre için gerek yerel gerekse küresel çapta oluşturulan yasal mevzuat ve yaklaşımlar için gerekli olan tüm bilgi ve belgeleri tek bir çatı altında temin ederek paydaşlarının yükünü hafifletmek ve sektöründe lider firmalara arasında yer almaktır.