SÜRDÜRÜLEBİLİR ÇEVRE

SÜRDÜRÜLEBİLİR EKONOMİ

2016 yılında kurulan şirketimiz uzman mühendislerden oluşan kadrosuyla çevre mevzuatı ile ilgili tüm konularda hizmet vermektedir.

NEWAY Çevre Teknolojileri ve Danışmanlık , Çevre Mühendisliği konularında verdiği danışmanlık hizmetlerinde sahip olduğu teknik personeliyle sanayi yapılarının kuruluşlarından itibaren çevre etkilerinin azaltılması ve firmaların doğru yönlendirilmesi hususuna dayanan bir yönetim anlayışına sahiptir.

grant-ritchie-x1w_Q78xNEY-unsplash.jpg

[ ÇEVRE DANIŞMANLIĞI ]

 

Yasal olarak uyulması gereken çevre kanunun ve alt yönetmeliklerinin yanı sıra uluslar arası iyi uygulamalar hakkında sizlere yol gösteririz.

amadej-tauses-xWOTojs1eg4-unsplash.jpg

[ ÇEVRE İZNİ VE LİSANSI ]

 

"Çevre İzni, Çevre İzni ve Lisansı" başlığı altında toplanmış ve Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Yönetmeliği kapsamında gerekli izinlerin alınmasıdır.

jason-blackeye-zAITDJYV09w-unsplash.jpg

[ ÇEVRESEL ETKİ DEĞERLEDİME]

 

Faaliyetin ÇED Yönetmeliğince değerlendirilmesi ve yönetmeliklerdeki yerine göre ÇED Raporu, yatırıma ve Çevre İzin işlemlerine başlamak için ilk adımdır.

Hier-en-pleine-campagne-aujourd-hui-en-p

[ SEVESO ]

 

Seveso Direktifinin ülkemiz mevzuatına uyumlaştıran 'Büyük Endüstriyel Kazaların Önlenmesi ve Etkilerinin Azaltılması Hakkında Yönetmelik kapsamında danışmanlık faaliyetlerini sağlamaktayız.

bas-emmen-EXpa6pyXkHA-unsplash.jpg

[ ATIK YÖNETİM PLANI]

 

Atık Yönetimi: Atığın kaynağında azaltılması, özelliğine göre ayrılması, yönetimi, bertarafı ve yasal bildirimleri konusunda sizlere destek hizmeti sağlamaktayız.

claudio-schwarz-purzlbaum-mLo0kohXZhs-un

[ ÇEVRE BOYUT ANALİZİ ]

 

Çevre boyut analizi kapsamında şirketlerin faaliyetlerini sürdürürken kullandıkları süreçlerde ve süreç adımlarının her birinde çevresel açısından değerlendirme yapılmasını sağlamaktayız.

NEWAY Çevre Teknolojileri ve Danışmanlık yurt dışında ve yurt içinde kapsamımızda olan bütün faaliyetleri takip etmekte, mesleki çalışma gruplarına katılmakta uluslararası ve ulusal bütün güncel gelişmeleri takip etmektedir. 

Değişen Dünyamızda mevcut çalışma şartlarıda hızla değişmekte yasal mevzuat takip sistemimiz ile çevre mevzuatı konusunda en güncel gelişmeleri müşterilerimize güncel ve en hızlı bir şekilde ulaştırmaktayız. 

  • Beyaz Instagram Simge
  • Facebook Clean
  • LinkedIn Clean
  • Twitter Clean